Šogad „Latvijas Nafta” staciju teritorijā plāno aprīkot līdz 10 autogāzes uzpildes stacijām

Informācija plašsaziņas līdzekļiem

Rīga, 08.05.2012

 

 

 

Šogad „Latvijas Nafta” staciju teritorijā plāno aprīkot līdz 10 autogāzes uzpildes stacijām

 

Ņemot vērā, ka autogāzes realizācijas apjomi Latvijā pēdējā laikā strauji palielinās, degvielas un autogāzes lielās cenas starpības dēļ, arī „Latvijas Nafta” pēc klientu pieprasījuma ir nolēmusi aprīkot savas degvielas uzpildes stacijas (DUS) ar autogāzes uzpildes stacijām. Pirmo autogāzes uzpildes staciju ir plānots atklāt Smiltenē jau tuvākajā laikā.
 
Latvijas Nafta mērķis ir pilnveidot klientu servisu, sniedzot iespēju iegādāties arī pēdējā laikā popularitāti ieguvušo autogāzi. Klientu ērtībai, piedāvājam risinājumu laika un resursu efektīvai izmantošanai – uzpildīt gan degvielu, gan autogāzi vienviet - „Latvijas Nafta” DUS.
 
Latvijas Nafta” stacijās būs pieejamas pašapkalpošanās autogāzes uzpildes stacijas. Automašīnas uzpildes process būtiski neatšķirsies no benzīna vai dīzeļdegvielas uzpildes. Ievērojot autogāzes uzpildes noteikumus un drošības principus, autogāzes iegāde notiks ātri un vienkārši.
 
Autogāzi būs iespējams iegādāties tāpat kā „Latvijas Nafta” līdz šim pieejamos produktus (dīzeļdegvielu, benzīnu) t.i. izmantojot skaidru naudu, bankas kartes, atlaižu kartes, kredītkartes un debetkartes. Atlaides autogāzei tiks piešķirtas attiecīgi patērētam apjomam mēnesī. Jo vairāk tiks patērēta autogāze tekošajā mēnesī, jo lielāka atlaide tiks piešķirta nākošajā mēnesī.
 
Mazumtirdzniecības daļas vadītājs Mārtiņš Riemeris uzsver: „Pašapkalpošanas staciju princips ir plaši izmantots un atzīts visā Eiropā, kā arī gūst aizvien lielāku popularitāti Baltijas valstīs. Liela daļa klientu jau pašlaik ir apguvusi pašapkalpošanas konceptu un novērtējusi to priekšrocības”.
 
Informāciju sagatavoja:
Alise Glazkova
Projektu vadītāja
E-pasts: alise.glazkova@lnafta.lv
Internets: www.lnafta.lv
 
http://twitter.com/LatvijasNafta
http://www.facebook.com/pages/Latvijas-Nafta/261072430610406
http://www.draugiem.lv/latvijasnafta
 
 
 
 
Publicitātes foto: Autogāzes uzpildes stacija Smiltenē (aprīkošana procesā)