Par mums

SIA "EAST - WEST TRANSIT" un "Latvijas Nafta"

SIA "EAST - WEST TRANSIT" ir uzņēmums ar vietējo kapitālu, kas Latvijas degvielas tirgū darbojas kopš 1996. gada. Laika gaitā tika nodibināta sadarbība ar valsts akciju sabiedrību "Latvijas Nafta", un turpmāk SIA "EAST - WEST TRANSIT" veic savu darbību zem preču zīmes "Latvijas Nafta".

SIA "EAST - WEST TRANSIT" apgrozījums pērn sasniedza vairāk nekā 163 miljoni eiro. Klientu lokā ir gan mazās zemnieku saimniecības, gan starptautiski pazīstami ražošanas uzņēmumi. Degviela tiek ievesta, sadarbojoties ar naftas pārstrādes rūpnīcām.

SIA “EAST WEST TRANSIT” nodarbojas ar benzīna, dīzeļdegvielas, kuģu degvielas, marķētās apkures degvielas, kā arī lauksaimniecības degvielas tirdzniecību. Latvijas teritorijā atrodas četras SIA „EAST - WEST TRANSIT” naftas bāzes – Rēzeknē, Cēsīs, Liepājā, Valmierā. Atrašanās vieta ļauj piegādāt degvielu klientam iespējami operatīvi un ekonomiski uz jebkuru vietu Latvijā.

SIA “EAST -WEST TRANSIT” pārraudzībā ir degvielas uzpildes stacijas „Latvijas Nafta”, kurās tiek piedāvāta kvalitatīva degviela, kas atbilst jaunākajiem Eiropas Savienības standartiem. Šo staciju tīklu veido  44 stacijas, kuras darbojas ne tikai Rīgā, Cēsīs, Liepājā, Ventspilī un Rēzeknē, bet arī šo pilsētu apkārtnē, tādējādi aptverot visus Latvijas reģionus. Pavisam uzņēmumā ir nodarbināti apmēram 325 cilvēki – gan administrācijā, gan apkalpošanas sektorā.

Misija, vīzija un vērtības