Degvielas uzpildes stacijas "Latvijas Nafta"

 

“LATVIJAS NAFTA" DUS TĪKLS 

KARTE

(degvielas uzpildes staciju kontaktinformācija)

 

Šobrīd degvielas uzpildes staciju tīklu „Latvijas Nafta”  veido  46 degvielas uzpildes stacijas. Mūsu degvielas uzpildes staciju izvietošanas ģeogrāfija ir plaša, tās darbojās ne tikai Rīgā, Cēsīs, Liepājā, Ventspilī, Rēzeknē, bet arī šo pilsētu apkārtnē un tādējādi aptver visus Latvijas reģionus.

Veikalu plašais piedāvājums ietver pārtikas produktus (uzkodas, dzērienus, saldumus); telekartes; higiēnas preces; eļļas; gāzes balonus; auto piederumus; apdrošināšanas polises un citas noderīgas preces – kokogles, skaidu briketes u.tml.

Uzņēmums nodarbojas ar augstas kvalitātes 95. un 98. markas benzīna, kā arī dīzeļdegvielas tirdzniecību. Piedāvātā degviela atbilst visiem Eiropas kvalitātes standartiem. Piedāvātais benzīns ir ar oktānskaitli 95E un 98E. Savukārt piedāvātā dīzeļdegviela ir atbilstoša sezonai:

Divdesmit sešas degvielas uzpildes stacijas piedāvā iespēju iegādāties augstas kvalitātes dīzeļdegvielu lauksaimniekiem. Dīzeļdegviela paredzēta realizēšanai lauksaimniecības produkcijas ražotājam, piemērojot atbrīvojumu no akcīzes nodokļa, ar Lauku atbalsta dienesta atļauju.

„Latvijas Nafta” degvielas uzpildes staciju teritorijā ierīkotas 9 autogāzes uzpildes stacijas.

Norēķinus par degvielu uzpildes stacijās var veikt gan skaidrā naudā, gan izmantojot banku norēķinu kartes, kā arī „Latvijas Nafta” degvielas kartes - atlaižu karti klientu lojalitātes paaugstināšanai, priekšapmaksas debetkarti un pēcapmaksas kredītkarti. Degvielas kartes sniedz priekšrocības karšu īpašniekiem - dažādas atlaižu sistēmas atbilstoši klienta vēlmēm un iespējām, kā arī iespēju saņemt degvielu, preces un pakalpojumus, neizmantojot skaidru naudu.

  

PIE MUMS IR LĒTĀKĀ DEGVIELA!