"Latvijas Nafta" aicina atbalstīt mūsu sportistus

 

2010. gada 20. februarī Cēsu sporta kompleksā , Piebalgas ielā 18, norisinājās vēl nebijis pasākums novada  sporta dzīvē: cīņas sporta turnīrs "К-1 Super līga". Tās bija dažādu cīņas sporta veidu sacensības starp junioriem un pieaugušajiem, kurā piedalījās Cēsīs un Cēsu novadā dzīvojošie sportisti.  Turnīra laikā notika astoņas cīņas, no kurām  viena bija par Latvijas čempiona titulu. Par sarkanbaltsarkanā karoga titulu cīnījās Eiropas čempions kikboksā un Latvijas čempions Muay Thai boksā  profesionāļu vidū. Tik augsta ranga sportistu uzņemšanai tika ieguldīts pamatīgs un rupīgs sagatavošanās darbs, kas tika atzinīgi novērtēts gan no dalībnieku, gan arī apmeklētāju  puses. Pasākuma apmeklētāju  pūlks pārsniedza 600 cilvēku.

Šogad  rīkotāji sola ne tikai nostiprināt pasākuma labo slavu, bet arī pārcelt to nākamajā līmenī, piedavājot iespēju atlētiem cīnīties par Baltijas čempiona titulu kikboksā. Plānotais pasākuma norises laiks ir š.g. 24. Novembris. Pasākuma vadītājs Raimonds Bergmanis. Galvenās cīņas atbalstītājs - "Latvijas Nafta"!

Pasākuma laikā apmeklētājiem būs iespēja saņemt "Latvijas Nafta" atlaižu karti ar 2,5 sant./L atlaidi!

         
Noslēdzoties III Latvijas Olimpiādei varam apsveikt Cēsu sportistu Sandri Lapacinski ar iegūto sudraba medaļu boksā, kategorijā līdz 91kg. Sandris ir piekritis piedalīties arī šajā turnīrā un popularizēt Cēsu novada sporta dzīvi. Kopumā ieplānotas deviņas cīņas pēc K-1 un boksa noteikumiem. Latvijas K-1 čempionu svarā līdz 86 kilogramiem savā starpā noskaidros Vitālijs Buhrjakovs LV, Каrоlis Ļukaitis LT, Grigorijs Osčepkovs LV un Rihards Bigis LV. Pasākuma sākums plkst. 19:00.

Pāri
Nr Sporta veids Pāris Svara kat.  
1. K-1 Vitālijs Buhrjakovs - Каrоlis Ļukaitis LT līdz 86kg pusfināls
2. K-1 Grigorijs Osčepkovs - Rihards Bigis līdz 86kg pusfināls
3. Bokss Māris Valbergs - Leonīds Dmitričenko līdz 91kg  
4. Bokss Armands Tilēns - Andris Ovsjaņņikovs līdz 91kg  
5. Bokss Sandris Lapacinskis - Jevgeņijs Stamburskis līdz 100kg  
6. K-1 Māris Riekstiņš - Oļegs Lopajevs līdz 91kg  
7. K-1 Jānis Ziediņš - Jevgeņijs Korpals līdz 75kg  
8. K-1 Elvis Jēkabsons - Igors Tkačenko līdz 81kg  
9. K-1 1. cīņas uzvarētājs - 2. cīņas uzvarētājs līdz 86kg fināls par Latvijas K-1 titulu 


« Atpakaļ