Basketbola klubs "VEF Rīga" uzsāk jauno sezonu

 

 “VEF Rīga” jaunajā sezonā centās noturēt komandas skeletam svarīgus spēlētājus, kā arī piesaistīt jaunus basketbolistus. “Komplektācija apmierina, gatavošanās arī. Komandai ir izvirzīti ļoti augsti uzdevumi, bet esam apņēmušies tos izpildīt,” enerģiski teica Butauts.

“VEF Rīgas” valdes priekšsēdētājs Māris Martinsons informēja, ka komandas mērķis ir iekļūt labāko astoņniekā Eiropas kausa izcīņā, kā arī tikt VTB vienotās līgas izslēgšanas turnīrā un noturēt Latvijas čempionu titulu. 
 
“VEF Rīgas” budžets sezonā būs nepilni trīs miljoni latu, pavēstīja kluba padomes priekšsēdētājs Edgars Jaunups, kurš arī uzskata, ka komanda ir labi sagatavojusies. Viņš bija gandarīts par sponsoru uzticību, jo neviens nozīmīgs atbalstītājs klubu kopš tā atjaunošanas nav pametis, toties sadarbības partneru rindas kļuvušas kuplākas.
 
Savukārt “VEF Rīgas” kapteinis Janičenoks apliecināja, ka komanda kaujinieciskā un saliedētā noskaņojumā gaida sezonas sākumu, lai pierādītu sevi un sasniegtu klubam izvirzītos mērķus. Janičenoks ir apmierināts ar komandas gatavošanos sezonai, kas praktiski pilnā apmērā risinājās ar viesspēlētāju dalību. 
 
Pēc pāris mēnešiem “VEF Rīgas” sastāvā varētu būt arī kādas izmaiņas, jo komandai būtu vajadzīgs pastiprinājums garā gala spēlētāju rindās, piebilda Jaunups. Tomēr viņš nešaubās, ka pašreizējā sastāvā komanda ir gatava sezonas startam un ir pienācīgi sagatavojusies. Mājas spēles Eiropas kausa izcīņā un VTB līgā komanda aizvadīs “Arēnā Rīga”. Savukārt Latvijas basketbola līgā (LBL) mājas spēles čempioniem būs dažādās Latvijas pilsētās, kur ir labas zāles, bet nav savas augsta līmeņa basketbola komandas.
 
 
 

« Atpakaļ