"Latvijas Nafta" aicina autovadītajus sagatavoties ziemas periodam

 

 
Degvielas uzpildes staciju tīkls "Latvijas Nafta" piedāvā iegādāties ziemas dīzeļdegvielu. Uzņēmums aicina autovadītājus laicīgi sagatavoties ziemas periodam un lietot sezonai atbilstošu degvielu. Vasaras dīzeļdegviela atšķirībā no ziemas dīzeļdegvielas satur daudz vairāk parafīna, kurš pie pazeminātas temperatūras sāk kristalizēties. Degviela mēdz sabiezēt, tas sekmē filtru aizsērēšanu un rezultātā degviela nenonāk līdz dzinējam. Tādēļ būtu jālieto ziemas dīzeļdegviela, kas nesatur bio piejaukumus. Kā arī svarīgi ir pilnībā izlietot vasaras degvielu un tikai tad sākt patērēt ziemas dīzeļdegvielu.
 

 

 

"Latvijas Nafta" degvielas kvalitāte:

 

  • Katrai piegādātajai dīzeļdegvielas partijai tiek veiktas degvielas kvalitātes atbilstības pārbaudes Latvijas Republikā akreditētas atbilstības novērtēšanas institūcijas laboratorijā (LATSERT);
  • Dīzeļdegvielas augsto kvalitāti apliecina ražotājrūpnīcas sertifikāti, neatkarīgu ekspertu regulāri veiktas testēšanas pārskati, kā arī izsniegtie degvielas atbilstības sertifikāti.

 

 
Aicinām autovadītājus domāt laicīgāk gatavojoties aukstākiem laika apstākļiem. Daži ieteikumi:
 

 

  • Savlaicīgi aprīkot automašīnu ar ziemas riepām. Pēc satiksmes noteikumiem automašīnai, kas pārvietojas pa koplietošanas ceļiem, obligāti jābūt aprīkotai ar ziemas riepām no 1. decembra līdz 1. martam, tomēr ieteicams nomainīt riepas jau novembra sākumā.
  • Svarīgi regulāri pārbaudīt akumulatora stāvokli, ja nepieciešams, uzlādēt to vai nomainīt pret jaunu.
  • Savlaicīgi nomainīt vasaras logu mazgājamo šķidrumu ar zemākai temperatūrai atbilstošu.
  • Savlaicīgi apstrādāt auto durvju blīvgumijas ar silikonu, lai novērstu durvju aizsalšanu.
  • Iegādāties ziemas apstākļos noderīgus palīglīdzekļus: sniega birste, skrāpis, cimdi un t.t. 

 

 

 


« Atpakaļ