"Latvijas Nafta" atbalstīs florbola komandu "Lekrings"

 
 
"Latvijas Nafta" rīkojas atbildīgi pret saviem klientiem, darbiniekiem un sadarbības partneriem, iekļaujot sociālos aspektus uzņēmuma ikdienas darbībā. Uzņēmuma pastāvēšanas laikā esam īstenojuši vairākus projektus, tajā skaitā labdarības akcijas, sponsorēšanas un atbalsta projektus.
 
"Latvijas Nafta" novērtē un atbalsta Latvijas sportistus. Šogad esam kļuvuši par florbola komandas "Lekrings" atbalstītāju! Latvijas florbola komanda "Lekrings" ir daudzkārtējie Latvijas čempioni, arī turpmāk priecāsimies par komandas veiksmēm 2012./2013. gada sezonā.
 
Par  "Lekrings":
 
Biedrība “sporta klubs ‘’Lekrings”” ir Cēsu florbola klubs ar 20 gadu pieredzi, kas ir viens no vecākajiem sporta klubiem Latvijā, kura mērķis ir nodarboties ar florbola spēles apmācību, popularizēt florbolu Latvijā, kā arī veidot konkurētspējīgas un augsta līmeņa komandas, piesaistot un apmācot aizvien jaunus spēlētājus. “Biedrība sporta klubs ‘’Lekrings”” par prioritāti izvirza kvalitāti un profesionalitāti. “Biedrība sporta klubs ‘’Lekrings”” savā kolektīvā apvienojuši vienus no spēcīgākajiem un pazīstamākajiem florbola spēlētājiem ( treneriem) Latvijā.
 
“Biedrība sporta klubs ‘’Lekrings”” sastāvā ir komanda „Lekrings”, kura spēlē Latvijas Čempionāta Virslīgā. Komanda Virslīgā jau aizvadījusi 18 sezonas, rādot izcilu sniegumu. Komanda ir izcīnījusi 4  čempionu titulus, 4 reizes izcīnīta otrā vieta un 3 reizes izcīnīta trešā vieta Latvijas Virslīgas florbola čempionātā. Kā arī ir rādījusi atzīstamu sniegumu starptautiskā mēroga sacensībās 2009. gadā “Čempionu vienības kausā” izcīnīta 6. vieta (starp pasaules labākajiem florbola klubiem) un izcīnīta 1. vieta “Czech Open “ B divīzijā 2004. gadā (pasaules lielākais florbola turnīrs, kurā piedalās vairāk nekā 130 komandas no visas pasaules).
 
Komandā 2012/ 2013. gada sezonā spēlēs 9. Latvijas izlases kandidāti.
 
 

 


« Atpakaļ