„Latvijas Nafta” staciju teritorijā aprīkoja divas autogāzes uzpildes stacijas

 

 
Ņemot vērā, ka autogāzes realizācijas apjomi Latvijā pēdējā laikā strauji palielinās arī „Latvijas Nafta” pēc klientu pieprasījuma ir nolēmusi aprīkot savas degvielas uzpildes stacijas (DUS) ar autogāzes uzpildes stacijām.

Šobrīd autogāzi ir iespējams iegādāties:
  • Smiltenē (Smiltenes novads, Launkalnes pagasts, Smiltenes pagr.)   - 0, 419 sant./L
  • Skrundā (Kuldīgas novads, Skrunda, „Grantskalni”) - 0,410 sant./L
 
„Latvijas Nafta mērķis ir pilnveidot klientu servisu, sniedzot iespēju iegādāties arī pēdējā laikā popularitāti ieguvušo autogāzi. Klientu ērtībai, piedāvājam risinājumu laika un resursu efektīvai izmantošanai – uzpildīt gan degvielu, gan autogāzi vienviet - „Latvijas Nafta” DUS.
 
„Latvijas Nafta” stacijās ir pieejamas pašapkalpošanās autogāzes uzpildes stacijas. Automašīnas uzpildes process būtiski neatšķiras no benzīna vai dīzeļdegvielas uzpildes. Ievērojot autogāzes uzpildes noteikumus un drošības principus, autogāzes iegāde notiek ātri un vienkārši.
 
Autogāzi ir  iespējams iegādāties tāpat kā „Latvijas Nafta” līdz šim pieejamos produktus (dīzeļdegvielu, benzīnu) t.i. izmantojot skaidru naudu, bankas kartes, atlaižu kartes, kredītkartes un debetkartes. Atlaides autogāzei tiek piešķirtas attiecīgi patērētam apjomam mēnesī. Jo vairāk tiek patērēta autogāze tekošajā mēnesī, jo lielāka atlaide tiks piešķirta nākošajā mēnesī.
 


« Atpakaļ