Esiet sveicināti jaunajā „Latvijas Nafta” mājaslapā!

Esam priecīgi sveicināt Jūs jaunajā „Latvijas Nafta” mājaslapā! Ar tās palīdzību turpināsim operatīvi nogādāt nepieciešamu un noderīgu informāciju. Rūpīgi strādājam lai izvietota informācija būtu ērti izmantojama un visaptveroša. Ceram, ka mājaslapas apmeklētāji varēs novērtēt dinamisku dizainu, pārskatāmo izvietojuma struktūru, kā arī ērtu lietošanu.

Mēs nodarbojamies ar benzīna, dīzeļdegvielas, kuģu degvielas, marķētās apkures degvielas, kā arī lauksaimniecības degvielas tirdzniecību. Uzņēmuma pārraudzībā ir degvielas uzpildes stacijas „Latvijas Nafta”, kurās tiek piedāvāta kvalitatīva degviela, kas atbilst jaunākajiem Eiropas Savienības standartiem. Šo staciju tīklu veido 29 stacijas, kuras darbojas ne tikai Rīgā, Cēsīs, Liepājā, Ventspilī, Rēzeknē, bet arī šo pilsētu apkārtnē un tādējādi aptver visus Latvijas reģionus.

 Lai nodrošinātu kvalitatīvu un ērtu klientu servisu, piedāvājam izmantot uzņēmuma degvielas kartes: atlaižu karti klientu lojalitātes paaugstināšanai, priekšapmaksas debetkarti un pēcapmaksas kredītkarti.
 
Uzziniet vairāk par mums, mūsu produktu un pakalpojumu klāstu, kā arī sadarbības iespējām. Gaidīsim Jūsu ieteikumus, priekšlikumus un komentārus.
 

« Atpakaļ